Форум для тебя!

Объявление


Состояние администратора:

Дефчат!
Мы рады новеньким!
Но регистрируйтесь пожалуйста, у пользователя имеющего аккаунт много преимуществ!
Кликайте на рекламу! Поддержите наш форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для тебя! » Флудилка » Дитячі іграшки для дівчаток


Дитячі іграшки для дівчаток

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Стою перед дилемою вибору дитячої іграшки для своєї племінниці. Їй скоро виповнюється 5 років, і я хочу зробити особливий подарунок.
У неї є багато іграшок, і я не знаю, що ще можна було б подарувати. Можливо, у вас є якісь ідеї?

0

2

Якщо вона раптом вже має багато іграшок, може варто подумати про щось інше, наприклад, набір для творчості. Моя донька просто обожнює малювати і створювати різноманітні ремесла. Можливо, вам може сподобатись ідея подарувати їй набір для малювання або рукоділля?

0

3

Якщо вона раптом вже має багато іграшок, може варто подумати про щось інше, наприклад, набір для творчості. Моя донька просто обожнює малювати і створювати різноманітні ремесла. Можливо, вам може сподобатись ідея подарувати їй набір для малювання або рукоділля?

Дякую вам! Це чудова ідея! Моя племінниця справді любить творчість, і я думаю, що їй може сподобатися такий подарунок. Але я все ще хочу дізнатись про інші варіанти, можливо, якісь нові іграшки, про які я не чув раніше.

0

4

Привіт! Я не могла не втрутитись у вашу розмову, бо маю 5-річну доньку. Наразі на ринку іграшок є багато цікавих пропозицій насправді. Раджу вам зайти і глянути на асортимент магазину "Ма" з широким вибором іграшок. Я бачила, що вони там продають набори "L.O.L. Surprise" https://ma.com.ua/ua/igrushki/brand=lol-surprise , які є дуже популярними серед дівчаток. Хочу ось також придбати для дитини. Ці іграшки містять сюрпризові ляльки з різними аксесуарами, і їх завжди цікаво розпаковувати. Впевнена, що це може бути чудовий подарунок для вашої племінниці! Також приєднуюсь до ідеї подарувати набір для творчості. Це завжди цікаво та пізнавально для ось такого віку діток.

https://skr.sh/i/240723/Fc17bjEG.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2024-07-2023%2016:21:54.jpg

0


Вы здесь » Форум для тебя! » Флудилка » Дитячі іграшки для дівчаток