Форум для тебя!

Объявление


Состояние администратора:

Дефчат!
Мы рады новеньким!
Но регистрируйтесь пожалуйста, у пользователя имеющего аккаунт много преимуществ!
Кликайте на рекламу! Поддержите наш форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для тебя! » Флудилка » Великий кошик з квітами


Великий кошик з квітами

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Завтра ввечері йду до племінниці на день народження, хочу подарувати їй купити великий кошик із квітами. Ось тільки я не маю часу йти в квітковий магазин, може у когось є інформація де у львові можна замовити кошик з квітами з доставкою.

0

2

Хіба щоб купити кошик із квітами потрібно витратити багато часу, квіткових бутіків по місту пристойно, деякі з них працюють цілодобово. Ще привезуть мляві квіти, що ви потім робитимете?

0

3

В принципі ви маєте рацію, потім ще доведеться поспішати щоб купити хороші квіти, справді раптом мляві привезуть. Зараз подивлюся по гугл карті де найближче місце де можна купити квіти, дякую вам за вашу увагу.

Отредактировано Doni (2022-04-04 18:41:39)

0

4

Завтра ввечері йду до племінниці на день народження, хочу подарувати їй купити великий кошик із квітами. Ось тільки я не маю часу йти в квітковий магазин, може у когось є інформація де у львові можна замовити кошик з квітами з доставкою.

Ось тут подивіться квіти у великому кошику https://kvitna.ua/collection/koshiki , вибір великий, тут вже за бажанням, можете замовити доставку або самостійно заїхати до квіткового магазину. За свіжість квітів можете не переживати, квіти стоятимуть довго, ще пахнуть на всю квартиру. У мене самого буває немає часу заїхати купити квіти, зателефонував мені зробили доставку, зараз з цим немає проблем.
Ось нещодавно коханій дарував квіти в кошику, букет називається кохання у версалі, їй він дуже сподобався, виглядає на весняняному, думаю ваша племінниця оцінить.
https://i.postimg.cc/qB8Y6J0Z/965.jpg

0


Вы здесь » Форум для тебя! » Флудилка » Великий кошик з квітами